Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Камера відеоспостереження Imou Cue 2 (IPC-C32EP (2.8))
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 938227-01-Т2
2 160 ₴
1 620 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
IP-камера; кубічні; Розміщення - у приміщенні; бездротові; 3 Мп (2304 x 1296); 1/3“; інфрачервоне; Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 107 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналитика | виявлення звуку |
| Артикул | IPC-C32EP (2.8) |
| Вид | кубічні |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 33 мм |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +45°С |
| Додаткові функції | ROI |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | Cue 2 |
| об'єктив | фіксований |
| Особливості | підтримка карт пам'яті |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча напруга | П'ять |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміщення | У приміщенні |
| Дозвіл мегапіксельних камер | 3 Мп (2304 x 1296) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | Бездротові |
| Тип підсвічування | інфрачервона |
| Кут огляду за вертикаллю | 58° |
| Кут огляду по горизонталі | 112° |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴





