Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Підставка до ноутбука Canyon Laptop Stand with Detachable Hub OnStand 2 (6-in-1 Hub) (CNS-SDS2)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 958597-01-Т2
6 761 ₴
5 071 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Підставка для ноутбука зі знімним хабом OnStand 2
Знайомтеся з OnStand 2; де ергономічний комфорт поєднується з потужним підключенням. Розроблений для професіоналів; творців та тих; хто виконує багато завдань одночасно; він є повним оновленням робочого простору.
Завдяки поворотній основі на 360° ви можете легко ділитися своїм екраном під час зустрічей; регулювати кут для ідеального огляду або перемикатися між завданнями; не змінюючи конфігурацію. А коли настане час переїхати; складна конструкція спрощує пакування та перенесення.
Водночас магнітний; знімний концентратор забезпечує порядок у ваших кабелях та безлад на вашому столі. Вбудований концентратор 6-в-1 перетворює ваш ноутбук на потужний пристрій для продуктивності.
Підключіть все необхідне через один кабель USB(C) – від дисплея HDMI 4K 60Hz для чіткого зображення до порту Gigabit Ethernet для стабільного високошвидкісного Інтернету. Додайте порти USB(A) та USB(C) 3.0 для швидкої передачі файлів; а також зарядний пристрій PD потужністю 100 Вт; щоб ваш ноутбук працював цілий день; і ви отримаєте конфігурацію; готову до будь-яких справ.
Чи то вдома; чи в офісі; чи в дорозі; OnStand 2 легко впорається з усіма вашими завданнями. Міцний; стильний та неймовірно функціональний; він ідеально поєднує комфорт та можливості підключення; розроблені для вашого сучасного способу роботи.
Підставка для ноутбука зі знімним хабом OnStand 2
Знайомтеся з OnStand 2; де ергономічний комфорт поєднується з потужним підключенням. Розроблений для професіоналів; творців та тих; хто виконує багато завдань одночасно; він є повним оновленням робочого простору.
Завдяки поворотній основі на 360° ви можете легко ділитися своїм екраном під час зустрічей; регулювати кут для ідеального огляду або перемикатися між завданнями; не змінюючи конфігурацію. А коли настане час переїхати; складна конструкція спрощує пакування та перенесення.
Водночас магнітний; знімний концентратор забезпечує порядок у ваших кабелях та безлад на вашому столі. Вбудований концентратор 6-в-1 перетворює ваш ноутбук на потужний пристрій для продуктивності.
Підключіть все необхідне через один кабель USB(C) – від дисплея HDMI 4K 60Hz для чіткого зображення до порту Gigabit Ethernet для стабільного високошвидкісного Інтернету. Додайте порти USB(A) та USB(C) 3.0 для швидкої передачі файлів; а також зарядний пристрій PD потужністю 100 Вт; щоб ваш ноутбук працював цілий день; і ви отримаєте конфігурацію; готову до будь-яких справ.
Чи то вдома; чи в офісі; чи в дорозі; OnStand 2 легко впорається з усіма вашими завданнями. Міцний; стильний та неймовірно функціональний; він ідеально поєднує комфорт та можливості підключення; розроблені для вашого сучасного способу роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canyon |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CNS-SDS2 |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантія, міс | 24 |
| Матеріал | Метал |
| Метод охолоджування | пасивное |
| Мoдель | Laptop Stand with Detachable Hub OnStand 2 (6-in-1 |
| Особливості | USB Type-C |
| Розмір | 245 x 240 x 27.2 мм |
| Розмір стільниці | 245 х 240 мм |
| Сумісність | для ноутбуків із діагоналлю екрана до 13.5" |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | З вбудованим USB-хабом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 071 ₴










