Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Блок живлення GIGABYTE 650W (GP-P650SS ICE)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 883556-01-Т2
3 829 ₴
2 872 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
TX 3.0; 650 Вт; 150 x 140 x 86 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GP-P650SS ICE |
| Гарантія, міс | 36 |
| Мoдель | 650W |
| Модуль PFC | активний |
| Потужність | 650 Вт |
| Розміри, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Silver |
| Стандарт БЖ | TX 3.0 |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 872 ₴






