Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Блок живлення 1stPlayer 550W (FK-550-BK-EU)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 930577-01-Т2
1 907 ₴
1 430 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Ефективність вище 85% при типовому навантаженні. Ідеальне поєднання охолодження і безшумності з гідравлікою 12 см. OVP; OPP; UVP; SCP
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 45A |
| OutputСurrent +3,3 V | 15A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5 А |
| OutputСurrent -12V | 0.3 А |
| Артикул | FK-550-BK-EU |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Мoдель | 550W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Потужність | 550 Вт |
| Підключення відеокарти | 2x(6+2pin) |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розміри, мм | 150 х 140 х 86 мм |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 430 ₴




