Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Блок живлення 1stPlayer 850W (ACK-SLV-850-BK-EU)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 903028-01-Т2
5 408 ₴
4 056 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
1stPlayer HA-850BA7 - сучасний блок живлення серії AKC 80 Plus Silver В елементній базі блоку живлення застосовані надійні і довговічні конденсатори; а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту. Він забезпечить високу надійність і ефективність з тихою роботою - найкраща комбінація характеристик; продуктивності і якості в своєму класі за відмінною ціною.
Особливості:
Особливості:
- Підтримка ATX3.1 і PCIe 5.1
- Кабель постійного струму 12V-2x6
- Рельєфний кабель постійного струму
- Сертифікат Cybenetics і 80 Plus Silver
- Електролітний конденсатор Teapo
- Захист: OVP/OPP/SCP/OCP/UVP/OTP
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 70.8 A |
| OutputСurrent +3,3 V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3 А |
| Артикул | ACK-SLV-850-BK-EU |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Захист від | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для видеок | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | відсутній |
| Мoдель | 850W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Потужність | 850 Вт |
| Підключення відеокарти | 1x16 pin |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 8 pin |
| Розміри, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Silver |
| Стандарт БЖ | ATX 3.1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип БП | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 056 ₴







