Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Зарядний пристрій Canyon OnTour 70 3xUSB-C + 2xUSB-A EU/UK/US/AUS 70W White (CNS-TA70W1006W)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 957366-01-Т2
2 432 ₴
1 824 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Універсальний дорожній адаптер OnTour 70 розроблений для мандрівників та професіоналів; яким потрібна надійна зарядка в дорозі; OnTour 70 поєднує універсальність та технології в компактному корпусі. Маючи п'ять портів USB (три USB (C) та два USB (A)) та загальну вихідну потужність постійного струму до 70 Вт; цей адаптер може одночасно живити кілька пристроїв. Його подвійні розетки змінного струму підтримують універсальні вилки; а також спеціальну розетку збоку US / JP; що забезпечує сумісність з понад 200 країнами світу.
Новітня технологія GaN III забезпечує ефективну зарядку; мінімізуючи виділення тепла; що робить її безпечнішою; ніж традиційні зарядні пристрої. Керування просте та інтуїтивно зрозуміле завдяки механізму перемикання між вилками ЄС; Великобританії; США та Австралії; і все це без необхідності натискати кнопки. Безпека є пріоритетом завдяки сертифікованому запобіжнику на 10 А; захисній шторці та комплексному захисту від перенапруги; перегріву; перевантаження по струму та коротких замикань. Світлодіодний індикатор забезпечує чіткий стан зарядки з першого погляду. Виготовлений з повністю мідних компонентів та вогнестійких матеріалів; OnTour 70 пропонує надійну довговічність та спокій під час будь-якої подорожі.
Універсальний дорожній адаптер OnTour 70 розроблений для мандрівників та професіоналів; яким потрібна надійна зарядка в дорозі; OnTour 70 поєднує універсальність та технології в компактному корпусі. Маючи п'ять портів USB (три USB (C) та два USB (A)) та загальну вихідну потужність постійного струму до 70 Вт; цей адаптер може одночасно живити кілька пристроїв. Його подвійні розетки змінного струму підтримують універсальні вилки; а також спеціальну розетку збоку US / JP; що забезпечує сумісність з понад 200 країнами світу.
Новітня технологія GaN III забезпечує ефективну зарядку; мінімізуючи виділення тепла; що робить її безпечнішою; ніж традиційні зарядні пристрої. Керування просте та інтуїтивно зрозуміле завдяки механізму перемикання між вилками ЄС; Великобританії; США та Австралії; і все це без необхідності натискати кнопки. Безпека є пріоритетом завдяки сертифікованому запобіжнику на 10 А; захисній шторці та комплексному захисту від перенапруги; перегріву; перевантаження по струму та коротких замикань. Світлодіодний індикатор забезпечує чіткий стан зарядки з першого погляду. Виготовлений з повністю мідних компонентів та вогнестійких матеріалів; OnTour 70 пропонує надійну довговічність та спокій під час будь-якої подорожі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canyon |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CNS-TA70W1006W |
| Швидка зарядка | Quick Charge 3.0 |
| Вихідний струм | 3.5 А |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість USB портів | 5 x USB |
| Максимальна вихідна потужність | 70 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3.5 А |
| Мoдель | OnTour 70 3xUSB-C + 2xUSB-A EU/UK/US/AUS 70W White |
| Особливості | функція швидкої зарядки |
| Живлення | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 824 ₴










