Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Зарядний пристрій Canyon OnTour 20 2xUCB-C + USB-A EU/UK/US/AUS 20W White (CNS-TA20W1005W)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 957365-01-Т2
1 121 ₴
841 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Універсальний дорожній адаптер OnTour 20 створений для мандрівників; які мають із собою не лише зубну щітку. Цей універсальний адаптер; що підтримує понад 200 країн; надає вам доступ до розеток ЄС; Великої Британії; США та Австралії; незалежно від того; чи ви перебуваєте в готельному номері в Берліні; кафе в Токіо чи в залі очікування аеропорту в Нью-Йорку. Оснащений трьома портами швидкої зарядки 2 USB (C) + 1 USB (A); він забезпечує сукупну потужність до 20 Вт; що дозволяє заряджати кілька пристроїв одночасно без шкоди для швидкості.
Від смартфонів і планшетів до навушників та електронних книг – все отримує потрібне живлення. Працюючи завдяки передовій технології GaN III; OnTour 20 має мінімальні розміри; зберігаючи при цьому відмінну теплову ефективність та продуктивність. А завдяки вбудованим функціям безпеки; таким як сертифікований запобіжник на 10 А (відповідає стандарту BS1362); захисні шторки та вогнетривкий корпус; ваші пристрої залишаться захищеними; де б ви не подорожували. Вбудований світлодіодний індикатор повідомляє про готовність до використання; а керування однією рукою робить його швидким та зручним у використанні. Підключіть; заряджайте. Це так просто!
Універсальний дорожній адаптер OnTour 20 створений для мандрівників; які мають із собою не лише зубну щітку. Цей універсальний адаптер; що підтримує понад 200 країн; надає вам доступ до розеток ЄС; Великої Британії; США та Австралії; незалежно від того; чи ви перебуваєте в готельному номері в Берліні; кафе в Токіо чи в залі очікування аеропорту в Нью-Йорку. Оснащений трьома портами швидкої зарядки 2 USB (C) + 1 USB (A); він забезпечує сукупну потужність до 20 Вт; що дозволяє заряджати кілька пристроїв одночасно без шкоди для швидкості.
Від смартфонів і планшетів до навушників та електронних книг – все отримує потрібне живлення. Працюючи завдяки передовій технології GaN III; OnTour 20 має мінімальні розміри; зберігаючи при цьому відмінну теплову ефективність та продуктивність. А завдяки вбудованим функціям безпеки; таким як сертифікований запобіжник на 10 А (відповідає стандарту BS1362); захисні шторки та вогнетривкий корпус; ваші пристрої залишаться захищеними; де б ви не подорожували. Вбудований світлодіодний індикатор повідомляє про готовність до використання; а керування однією рукою робить його швидким та зручним у використанні. Підключіть; заряджайте. Це так просто!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canyon |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CNS-TA20W1005W |
| Швидка зарядка | Quick Charge 3.0 |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість USB портів | 3 x USB |
| Максимальна вихідна потужність | 20 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | OnTour 20 2xUCB-C + USB-A EU/UK/US/AUS 20W White |
| Особливості | функція швидкої зарядки |
| Живлення | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 841 ₴










