Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Маршрутизатор Keenetic Sprinter (KN-3711)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 956193-01-Т2
6 148 ₴
4 611 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Маршрутизатор Keenetic Sprinter (KN-3711) — це потужний і сучасний пристрій; створений для забезпечення бездоганної якості зв'язку у вашому домі або офісі. Завдяки підтримці найновішого стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax); він забезпечує неймовірну швидкість передачі даних до 3000 Мбіт/с; що робить його ідеальним для стрімінгових сервісів; онлайн-ігор та відеоконференцій.
Оснащений чотирма незнімними антенами; Keenetic Sprinter гарантує стабільний сигнал і широке покриття навіть у великих приміщеннях. Унікальна функція Mesh Wi-Fi забезпечує безшовний роумінг; дозволяючи плавно перемикатися між пристроями без втрати з'єднання. Це робить його оптимальним рішенням для будинків з великою кількістю підключених девайсів.
Маршрутизатор підтримує інтернет-тарифи до 1000 Мбіт/с і оснащений 4-портовим гігабітним Smart-комутатором; що забезпечує високу швидкість LAN-портів до 1 Гбіт/с. Вбудовані засоби захисту від кіберзагроз; батьківський контроль і пріоритет трафіку за типом додатків гарантують безпеку і зручність використання мережі. З режимом ретранслятора Mesh Wi-Fi ви отримуєте гарантований доступ до мережі скрізь у вашому домі.
Оснащений чотирма незнімними антенами; Keenetic Sprinter гарантує стабільний сигнал і широке покриття навіть у великих приміщеннях. Унікальна функція Mesh Wi-Fi забезпечує безшовний роумінг; дозволяючи плавно перемикатися між пристроями без втрати з'єднання. Це робить його оптимальним рішенням для будинків з великою кількістю підключених девайсів.
Маршрутизатор підтримує інтернет-тарифи до 1000 Мбіт/с і оснащений 4-портовим гігабітним Smart-комутатором; що забезпечує високу швидкість LAN-портів до 1 Гбіт/с. Вбудовані засоби захисту від кіберзагроз; батьківський контроль і пріоритет трафіку за типом додатків гарантують безпеку і зручність використання мережі. З режимом ретранслятора Mesh Wi-Fi ви отримуєте гарантований доступ до мережі скрізь у вашому домі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Вага | 367 г |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KN-3711 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина | 118 мм |
| Захист інформації | WPA3-PSK |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен (шт) | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Мoдель | Sprinter |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Особливості | З віддаленим керуванням |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Процесор | Dual Core 1.3 GHz MT7981B |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 3000 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| віддалене управління | KeenDNS |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 611 ₴










