Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Чохол до ноутбука Porto 15.6" PS115 Black (PS115BK)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 044147-01-Т2
643 ₴
482 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Porto |
| Матеріал | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PS115BK |
| Зовнішні розміри чохла (ШхВхГ) | 400 х 300 х 28 мм |
| Висота основного відсіку | 280 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Глибина основного відсіку | 24 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | 15.6" PS115 Black |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | липучка |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина основного відсіку | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482 ₴




