Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Маршрутизатор Keenetic Speedster (KN-3013)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 968793-01-Т2
4 052 ₴
3 039 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Маршрутизатор Keenetic Speedster (KN-3013) вражає своєю продуктивністю та надійністю; ставлячи нові стандарти для домашніх і офісних мереж. Завдяки оперативній пам’яті об’ємом 128 МБ і підтримці стандартів Wi-Fi 802.11ac та n; цей пристрій забезпечує надзвичайно швидке та стабільне з'єднання зі швидкістю до 1200 Мбіт/с; що робить його ідеальним вибором для стрімінгових сервісів чи онлайн-ігор.
Чотири незнімні антени; що підтримують технологію Mesh Wi-Fi; гарантують безшовний роумінг та чудове покриття навіть у великих просторах; усуваючи мертві зони та забезпечуючи надійність з’єднання. Гігабітний смарт-комутатор з 4 портами дозволяє підключити численні пристрої без втрати якості; а швидкість LAN портів до 1 Гбіт/с забезпечує надшвидку передачу даних.
З підтримкою різноманітних транспортних протоколів; таких як NAT; UDP; PPPoE та інші; Keenetic Speedster пропонує гнучкість у налаштуванні та управлінні мережею. Крім того; безпека вашої мережі на вищому рівні завдяки функціям захисту від кіберзагроз та батьківському контролю; що дозволяє контролювати доступ до інтернету для ваших дітей.
Переваги моделі включають пріоритезацію трафіку на основі додатків; що сприяє підвищенню продуктивності важливих завдань; та безпечний віддалений доступ до мережі. Завдяки режиму ретранслятора Mesh Wi-Fi; Keenetic Speedster підходить для розширення потужності існуючої мережі без додаткових зусиль. Обираючи цей маршрутизатор; ви отримуєте надійне рішення для безперебійного інтернет-з'єднання.
Чотири незнімні антени; що підтримують технологію Mesh Wi-Fi; гарантують безшовний роумінг та чудове покриття навіть у великих просторах; усуваючи мертві зони та забезпечуючи надійність з’єднання. Гігабітний смарт-комутатор з 4 портами дозволяє підключити численні пристрої без втрати якості; а швидкість LAN портів до 1 Гбіт/с забезпечує надшвидку передачу даних.
З підтримкою різноманітних транспортних протоколів; таких як NAT; UDP; PPPoE та інші; Keenetic Speedster пропонує гнучкість у налаштуванні та управлінні мережею. Крім того; безпека вашої мережі на вищому рівні завдяки функціям захисту від кіберзагроз та батьківському контролю; що дозволяє контролювати доступ до інтернету для ваших дітей.
Переваги моделі включають пріоритезацію трафіку на основі додатків; що сприяє підвищенню продуктивності важливих завдань; та безпечний віддалений доступ до мережі. Завдяки режиму ретранслятора Mesh Wi-Fi; Keenetic Speedster підходить для розширення потужності існуючої мережі без додаткових зусиль. Обираючи цей маршрутизатор; ви отримуєте надійне рішення для безперебійного інтернет-з'єднання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Вага | 264 г |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KN-3013 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина | 110 мм |
| Захист інформації | WPA3-PSK |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен (шт) | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Мoдель | Speedster |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Особливості | Підтримка WPS |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Процесор | MT7621DAT |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 1200 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| віддалене управління | KeenDNS |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація web-місткого |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 039 ₴




