Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Швейна машина Minerva NEXT363D
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 469098-01-Т2
10 895 ₴
8 171 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Швейна машина МINERVA NEXT 363D; електромеханічна; 36 швейних операцій; петля напівавтомат; 85 Вт; Білий /Оранжевий. Функціональні можливості: пришивання блискавок; пришивання ґудзиків; реверс; рукавна платформа; шиття подвійною голкою; прошиваючі матеріали: для трикотажу. Застосування: побутові. Габарити (ВхШхГ): 34х44х21
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minerva |
| Кількість швейних операцій | 36 |
| Максимальна довжина стібка | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип швейної машини | Електромеханічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NEXT363D |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатково | рукавна платформа |
| Додаткові швейні операції | шиття у зворотному напрямку (реверс) |
| Заправка нитки | нитковтягувач |
| Кількість типів петель | 1 |
| Максимальна ширина строчки | 5 мм |
| Мoдель | NEXT363D |
| Потужність | 85 Вт |
| Обметування петлі | напівавтомат |
| Країна виробництва | Китай |
| Технічні особливості | рукавна платформа |
| Тип | електромеханічна |
| Тип човника | вертикальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 171 ₴










