Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Зарядний пристрій Canyon 4-in-1 wireless charging stand 30W + cable 1.0m white (CNS-WCS405WW/A)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 969835-01-Т2
5 227 ₴
3 920 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Живлення - USB; тип вихідного підключення - бездротове (Qi2); Max - 2.5 А; 3 А; 2 A; 48 Вт; кількість USB портів - 1 x USB; швидка зарядка - PowerIQ; Wireless Fast Charge; Power Delivery 3.0; білий
Живлення - USB; тип вихідного підключення - бездротове (Qi2); Max - 2.5 А; 3 А; 2 A; 48 Вт; кількість USB портів - 1 x USB; швидка зарядка - PowerIQ; Wireless Fast Charge; Power Delivery 3.0; білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canyon |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CNS-WCS405WW/A |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0 |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість USB портів | 1 x USB |
| Максимальна вихідна потужність | 48 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | 4-in-1 wireless charging stand 30W + cable 1.0m wh |
| Особливості | smart Charge (інтелектуальний розподіл струму) |
| Живлення | USB |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного підключення | бездротове (Qi2) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 920 ₴










