Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Маршрутизатор Netis NC63
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 969185-01-Т2
1 499 ₴
1 124 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Маршрутизатор Netis NC63 є потужним інструментом для забезпечення стабільного та швидкісного інтернет-з'єднання в сучасних умовах. Завдяки стандарту Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac; цей бездротовий дводіапазонний гігабітний роутер підтримує підключення на частотах 2.4 ГГц і 5 ГГц; дозволяючи передавати дані на швидкості до 1167 Мбіт/с. Це робить його ідеальним вибором для багатоквартирних будинків; офісів та великих квартир.
Netis NC63 обладнаний шістьма незнімними антенами з високим коефіцієнтом посилення; забезпечуючи безперебійне покриття та надійне підключення. Завдяки трьом гігабітним LAN портам; ви зможете підключити різноманітні пристрої; насолоджуючись високою швидкістю Ethernet до 1 Гбіт/с. Інтелектуальне управління пропускною здатністю дозволяє оптимально розподілити навантаження між підключеними пристроями.
Особливо виділяється підтримка сучасних транспортних протоколів; таких як IPv6; IPsec; DDNS; DHCP; і технології Easy Mesh; що забезпечує безшовні Wi-Fi мережі. Крім цього; наявність функцій фільтрації за IP; MAC-адресами та доменами гарантує високий рівень безпеки. Просте налаштування через багатомовну сторінку керування; функція WPS та онлайн-оновлення прошивки роблять Netis NC63 надійним та легким у користуванні вибором для будь-якого середовища з швидкістю провайдера понад 100 Мбіт/с.
Netis NC63 обладнаний шістьма незнімними антенами з високим коефіцієнтом посилення; забезпечуючи безперебійне покриття та надійне підключення. Завдяки трьом гігабітним LAN портам; ви зможете підключити різноманітні пристрої; насолоджуючись високою швидкістю Ethernet до 1 Гбіт/с. Інтелектуальне управління пропускною здатністю дозволяє оптимально розподілити навантаження між підключеними пристроями.
Особливо виділяється підтримка сучасних транспортних протоколів; таких як IPv6; IPsec; DDNS; DHCP; і технології Easy Mesh; що забезпечує безшовні Wi-Fi мережі. Крім цього; наявність функцій фільтрації за IP; MAC-адресами та доменами гарантує високий рівень безпеки. Просте налаштування через багатомовну сторінку керування; функція WPS та онлайн-оновлення прошивки роблять Netis NC63 надійним та легким у користуванні вибором для будь-якого середовища з швидкістю провайдера понад 100 Мбіт/с.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип антени | Зовнішня |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 188 мм |
| Ширина | 228 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NC63 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 134 мм |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен (шт) | 6 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Мoдель | NC63 |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Особливості | Підтримка MU-MIMO |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Процесор | RTL8197FH-VG5 1 ГГц |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 1167 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| віддалене управління | BeeWiFi |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 124 ₴




