-25%Маршрутизатор Netis N6
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 969184-01-Т2
2 261 ₴
1 696 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Підтримка спеціальних технологій OFDMA та MU-MIMO
Завдяки технологіям OFDMA та MU-MIMO; N6 може передавати більше даних на більшу кількість пристроїв; одночасно зменшуючи затримку. Ефективно зменшує нестабільність мережі; спричинену надмірною кількістю інтернет-пристроїв.
Значне збільшення пропускної здатності мережі
Оснащений двоядерним процесором 880 Гц; що значно покращує пропускну здатність і швидкість відгуку мережі.
Просте налаштування Mesh
Налаштуйте або керуйте мережею Mesh за лічені хвилини за допомогою простого веб-інтерфейсу. За допомогою мережі Mesh N6 може ефективно розширити сигнал Wi-Fi та покрити зони; де сигнал відсутній.
Повний гігабітний порт
Забезпечує максимальну швидкість мережі 800 Мбіт/с; щоб повною мірою використовувати ваш широкосмуговий Інтернет.
Новітня технологія безпеки WAP3
Нова технологія WAP3 може підняти безпеку вашої бездротової мережі на новий рівень. Вона може автоматично блокувати користувачів; які кілька разів ввели неправильний пароль; щоб запобігти зловмисним атакам.
Підтримка додатка BeeWiFi
N6 підтримує управління через додаток; а за допомогою інструменту управління маршрутизатором Beewifi від netis ви можете керувати маршрутизатором на мобільних пристроях. Він пропонує широкий спектр налаштувань; що робить управління маршрутизатором простим і зручним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип антени | Зовнішня |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Вага | 450 г |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | N6 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 144 мм |
| Додаткові порти | USB 3.0 |
| Захист інформації | WPA3 |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен (шт) | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Мoдель | N6 |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Особливості | Підтримка технології MESH |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Процесор | Dual Core 880 MHz MT7621A |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | 4G маршрутизатор |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 1201 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| віддалене управління | BeeWiFi |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
- Ціна: 1 696 ₴





