Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%4 дні
Крапельна кавоварка Ardesto FCM-D3200
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 481488-01-Т2
2 436 ₴
1 705 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Крапельна кавоварка для меленої кави з потужністю 900 Вт; таймером приготування; підігрівом кавника та вибором міцності напою. Кавоварка FCM-D3100 оснащена сенсорним блоком управління з дисплеєм; багаторазовим знімним фільтром і підтримує приготування чаю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FCM-D3200 |
| Габарити | 33 х 23 х 16 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | фільтр |
| Мoдель | FCM-D3200 |
| Потужність | 900 Вт |
| Особливості | знімний піддон для крапель |
| Резервуар для води | 5 л |
| Спосіб розміщення | окремішній |
| Країна виробництва | Китай |
| Сфера застосування | для дому (бутові) |
| Функції | дисплей |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 705 ₴








