Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%4 дні
Антифриз NOWAX RED G12+ 5кг (NX05001)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 486660-01-Т2
917 ₴
642 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Антифриз NOWAX RED G12+ 5кг (NX05001) - це високоякісний охолоджуючий засіб; який поєднує в собі переваги передових технологій та надійність. Завдяки основі з етиленгліколю і комплексу активних присадок; цей антифриз гарантовано захищає двигун не лише від перегріву; але й від корозії та кавітаційних процесів усередині системи.
Червоний колір рідини та її відповідність класу G12+ підкреслюють універсальність антифризу; роблячи його сумісним із більшістю сучасних автомобілів; включаючи бензинові та дизельні двигуни як нових; так і старих моделей. Температура замерзання до -42 °C забезпечує ефективність роботи навіть у найхолодніші зими. А продовжений термін експлуатації - до 5 років чи 250 000 км пробігу - знижує потребу у частих замінах; оптимізуючи витрати власника авто.
Особливо вигідно; що NOWAX RED G12+ готовий до використання без необхідності в розведенні водою; а його структура стійка до випаровування та піноутворення. Тому; цей антифриз дозволяє зберегти стабільність охолодження навіть при високих навантаженнях на двигун; забезпечуючи найвищий рівень захисту автомобіля в умовах інтенсивної експлуатації або швидкісної їзди по трасі. Оберіть NOWAX для надійної роботи вашого авто!
Антифриз NOWAX RED G12+ 5кг (NX05001) - це високоякісний охолоджуючий засіб; який поєднує в собі переваги передових технологій та надійність. Завдяки основі з етиленгліколю і комплексу активних присадок; цей антифриз гарантовано захищає двигун не лише від перегріву; але й від корозії та кавітаційних процесів усередині системи.
Червоний колір рідини та її відповідність класу G12+ підкреслюють універсальність антифризу; роблячи його сумісним із більшістю сучасних автомобілів; включаючи бензинові та дизельні двигуни як нових; так і старих моделей. Температура замерзання до -42 °C забезпечує ефективність роботи навіть у найхолодніші зими. А продовжений термін експлуатації - до 5 років чи 250 000 км пробігу - знижує потребу у частих замінах; оптимізуючи витрати власника авто.
Особливо вигідно; що NOWAX RED G12+ готовий до використання без необхідності в розведенні водою; а його структура стійка до випаровування та піноутворення. Тому; цей антифриз дозволяє зберегти стабільність охолодження навіть при високих навантаженнях на двигун; забезпечуючи найвищий рівень захисту автомобіля в умовах інтенсивної експлуатації або швидкісної їзди по трасі. Оберіть NOWAX для надійної роботи вашого авто!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowax |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Тип | G-12 |
| Сумісність з маркою | ЗИМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NX05001 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Клас | G12+ |
| Мoдель | RED G12+ 5кг |
| Об’ єм (вес) | 5 кг |
| Основа | етилгліколь |
| Термін експлуатації | до 5 років |
| Країна виробництва | США |
| Температура замерзання | -42 °C |
| Упаковка | каністра пластику |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642 ₴

