-30%Гальмівна рідина Shell Brake Clutch fluid DOT4 ESL 0.5л (3476)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 490596-01-Т2
506 ₴
354 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Гальмівна рідина Shell DOT 4 ESL - це високоефективна рідина для гальмівної системи та гідравлічного приводу зчеплення на основі суміші ефіру поліетиленгліколю; його боратів та амінів з добавками і стабілізаторами. За своїми параметрами гальмівна рідина Shell DOT 4 ESL значно перевищує характеристики SAE J1703 та US FMVS № 116 DOT 3; задовольняє та перевершує характеристики SAE J1704; US FMVS № 116 DOT 4 та ISO 4925. Окрім того; гальмівна рідина Shell DOT 4 ESL сама становить клас; оскільки це одна з небагатьох гальмівних рідин у світі; яка перевищує вимоги ISO 4925; класу 3; 4 та 6. Цей препарат був спеціально розроблений для транспортних засобів з електронною системою керування рухом ESP/DSC для ефективної роботи в широкому температурному діапазоні.
Застосування:
Гальмівна рідина відіграє особливо важливу роль для безпеки автомобіля як головний чинник; що передає гальмівну силу в транспортному засобі.Гальмівна рідина Shell DOT 4 ESL підвищує безпеку їзди; а також безпеку системи і збільшує термін служби гальмівної системи завдяки:високій температурі кипіння; обмежуючи абсорбцію води; що запобігає утворенню небезпечної «парової пробки» під час гальмування;зниженій в'язкості при низьких температурах; що забезпечує швидку реакцію системи в сучасних системах керування рухом (ABS; ASR; ESP; EBD; BAS; TCS);відповідним інгібіторам; які запобігають корозії гальмівної системи;спеціальним компонентам; що змащують систему;високій сумісності з еластомерами.Спосіб використання: При доливанні гальмівної рідини слід дотримуватися вказівок виробника автомобіля. Гальмівна рідина завжди повинна бути чистою і без домішок води. Забруднення пилом; водою; паливом або іншими речовинами може пошкодити гальмівну систему і призвести до дорогого ремонту. УВАГА: Рідина може залишати сліди на лакованих поверхнях. У разі витікання продукту; його потрібно негайно змити водою.
Змішуваність:
Гальмівна рідина Shell DOT 4 ESL повністю змішувальна і сумісна з іншими затвердженими рідинами типу DOT; виготовленими на основі простого ефіру гліколю та складного ефіру борної кислоти. Її заборонено змішувати з гальмівними рідинами на основі силікону або силікатних складних ефірів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shell |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3476 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Додатково | ESP |
| Клас | DOT 4 |
| Мoдель | Brake Clutch fluid DOT4 ESL 0.5л |
| Обсяг | 500 мл |
| Країна виробництва | Польща |
- Ціна: 354 ₴

