Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Маршрутизатор Keenetic Sprinter SE (KN-3712)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 975632-01-Т2
6 189 ₴
4 642 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Маршрутизатор Keenetic Sprinter SE (KN-3712) – це високотехнологічний пристрій; який відкриває нові можливості для вашого безпровідного підключення. Оснащений потужною апаратною платформою Mediatek Filogic 820; він має 2-ядерний 1.3-ГГц ARM-процесор MT7981 та 512 Мбайт пам'яті DDR4; що гарантує швидке та надійне виконання завдань.
Підтримка стандартів Wi-Fi 802.11 ax; b; n; ac; a; g з загальною швидкістю до 3000 Мбіт/с дозволяє не лише швидкісний серфінг; але й стабільну роботу в режимах великого навантаження. Завдяки вбудованим антенам та 4 портам Gigabit Ethernet; цей маршрутизатор легко впорається з роллю головного пристрою для VPN; налаштування інтернет-фільтрів та пріоритизації трафіку.
Пристрій підтримує такі транспортні протоколи; як l2TP; IPoE; NAT; IPv6; IGMP; DHCP; UPnP; PPTP; і PPPoE; що робить його ще більш універсальним. З компактним дизайном без зовнішніх антен; його можна легко перетворити на ретранслятор або точку доступу Wi-Fi 6 одним рухом перемикача режиму; інтегруючи його в безшовну Wi-Fi-систему Keenetic. Ваш простір наповниться швидкісним та стабільним інтернет-покриттям завдяки Keenetic Sprinter SE.
Підтримка стандартів Wi-Fi 802.11 ax; b; n; ac; a; g з загальною швидкістю до 3000 Мбіт/с дозволяє не лише швидкісний серфінг; але й стабільну роботу в режимах великого навантаження. Завдяки вбудованим антенам та 4 портам Gigabit Ethernet; цей маршрутизатор легко впорається з роллю головного пристрою для VPN; налаштування інтернет-фільтрів та пріоритизації трафіку.
Пристрій підтримує такі транспортні протоколи; як l2TP; IPoE; NAT; IPv6; IGMP; DHCP; UPnP; PPTP; і PPPoE; що робить його ще більш універсальним. З компактним дизайном без зовнішніх антен; його можна легко перетворити на ретранслятор або точку доступу Wi-Fi 6 одним рухом перемикача режиму; інтегруючи його в безшовну Wi-Fi-систему Keenetic. Ваш простір наповниться швидкісним та стабільним інтернет-покриттям завдяки Keenetic Sprinter SE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип антени | Внутрішня |
| Загальні | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KN-3712 |
| Вхідний інтерфейс | 1 x WAN порт 10/100/1000 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина | 170 мм |
| Захист інформації | WPA3-PSK |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен (шт) | 5 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Мoдель | Sprinter SE |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Особливості | З віддаленим керуванням |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Процесор | Dual Core 1.3 GHz MT7981B |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | дротовий маршрутизатор |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 3000 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Також шукають | 5 ГГц |
| віддалене управління | KeenDNS |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 642 ₴






