Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Рюкзак для ноутбука Case Logic 15.6" Uplink 26L CCAM-3216 (Dress Blue) (6808608)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 529096-01-Т2
2 093 ₴
1 570 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Матеріал: Поліестер
Місткість ноутбука: 15.6"
- Футляр з м'якою підкладкою для ноутбука до 15;6 дюйма та накладна кишеня для планшета до 10"
- Контурні ремені на плечі з м'якою підкладкою і повітропроникна сітчаста задня панель
- Дві великі бічні кишені чудово підходять для пляшок з водою та інших невеликих предметів
- У передній кишені передбачено місце для невеликих електронних пристроїв і ручок; а також кишеню для ключів
- У просторому головному відділенні розміщуються книги та папки
- Друге відділення для додаткових записників; навушників та особистих речей; а також потаємну кишеню на блискавці
- У передній кишені передбачено місце для невеликих електронних пристроїв і ручок; кишеню для ключів і потаємну кишеню на блискавці
- У кожному з двох головних відділень достатньо місця для книг; папок; записників і особистих речей
- Матеріал верху зі стовідсоткового переробленого поліестеру 600D і міцна основа зі стовідсоткового переробленого поліестеру 1200D з м'якою підкладкою
- У передній кишені зручно зберігати телефон і невеликі аксесуари
- Зручно нести завдяки сітчастій верхній ручці
- На створення перероблених матеріалів; сертифікованих GRS; знадобилося 11 пластикових пляшок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Case logic |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Тип | Рюкзак |
| Розміри | |
| Об`єм | 24 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6808608 |
| Внутрішня висота під пристрій | 265 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 385 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | 15.6" Uplink 26L CCAM-3216 (Dress Blue) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спинка | м'яка |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴





