Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Накопичувач SSD USB 3.1 250GB Transcend (TS250GESD260C)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 597388-01-Т2
5 164 ₴
3 873 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
250 GB; 3D NAND; portable; USB 3.1; Швидкість читання - 520 Mb/s; Швидкість запису - 460 Mb/s; 81.4 x 33.6 x 7.5 мм; 33 г; сірий
250 GB; 3D NAND; portable; USB 3.1; Швидкість читання - 520 Mb/s; Швидкість запису - 460 Mb/s; 81.4 x 33.6 x 7.5 мм; 33 г; сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | portable |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | TS250GESD260C |
| Габарити | 81.4 33.6 x x 7.5 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Інтерфейс підключення | USB 3.1 |
| Мoдель | USB 3.1 250GB |
| Об'єм пам'яті | 250 GB |
| Швидкість запису | 460 Mb/s |
| Швидкість читання | 520 Mb/s |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 873 ₴



