Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Маршрутизатор Mercusys MR27BE
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 976671-01-Т2
4 664 ₴
3 498 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Зустрічайте новий маршрутизатор Mercusys MR27BE; що відкриває світ можливостей завдяки підтримці Wi-Fi 7. Цей пристрій забезпечує плавну потокову передачу в форматі 8K; VR/AR; бездоганні відеоконференції та миттєве завантаження; підкреслюючи інноваційність вашої домашньої мережі.
Оснащений чотирма незнімними антенами та портами зі швидкістю до 2.5 Гбіт/с; MR27BE відмінно підходить для підключення ПК; смарт-телевізорів та ігрових консолей; забезпечуючи стабільне та швидке дротове з'єднання. Використовуйте протоколи l2TP; IPv4; IPv6; PPPoE і PPTP для налаштування мережі на ваш смак.
Завдяки EasyMesh; цей маршрутизатор здатний об'єднувати всі точки доступу в єдину мережу з одним іменем Wi-Fi та паролем; створюючи масштабовану безшовну мережу. Батьківський контроль та WPA3 гарантують безпеку онлайн-середовища для всіх членів сім’ї. Інтуїтивний застосунок MERCUSYS дозволяє легко налаштовувати та управляти мережею; роблячи ваш Інтернет-досвід зручнішим та безпечнішим.
Оснащений чотирма незнімними антенами та портами зі швидкістю до 2.5 Гбіт/с; MR27BE відмінно підходить для підключення ПК; смарт-телевізорів та ігрових консолей; забезпечуючи стабільне та швидке дротове з'єднання. Використовуйте протоколи l2TP; IPv4; IPv6; PPPoE і PPTP для налаштування мережі на ваш смак.
Завдяки EasyMesh; цей маршрутизатор здатний об'єднувати всі точки доступу в єдину мережу з одним іменем Wi-Fi та паролем; створюючи масштабовану безшовну мережу. Батьківський контроль та WPA3 гарантують безпеку онлайн-середовища для всіх членів сім’ї. Інтуїтивний застосунок MERCUSYS дозволяє легко налаштовувати та управляти мережею; роблячи ваш Інтернет-досвід зручнішим та безпечнішим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Вага | 350 г |
| Висота | 43.3 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MR27BE |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 119 мм |
| Захист інформації | WPA3 |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен (шт) | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Мoдель | MR27BE |
| Особливості | З віддаленим керуванням |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість LAN портів | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 3600 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Також шукають | 5 ГГц |
| віддалене управління | MERCUSYS |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 498 ₴










