Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Маршрутизатор Mercusys MR25BE
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 976670-01-Т2
3 976 ₴
2 982 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Маршрутизатор Mercusys MR25BE відкриває нові можливості з революційним стандартом Wi-Fi 7; що приносить із собою виняткову продуктивність. Насолоджуйтесь потоком 8K відео; зануртеся у VR/AR; бездоганно здійснюйте відеоконференції та грайте в онлайн-ігри без затримок.
Модель оснащена чотирма незнімними антенами; що покращують проникнення сигналу крізь стіни; забезпечуючи надійне покриття завдяки технології Beamforming. Підтримка таких протоколів; як L2TP; PPTP; PPPoE; робить пристрій універсальним у використанні.
Гігабітні порти WAN і LAN дозволяють максимально використовувати швидкість вашого бездротового підключення; підключаючи ПК; Smart TV; ігрові консолі та NAS-пристрої. MG25BE є сумісним з EasyMesh; що забезпечує безшовне покриття у всьому будинку з єдиним ім'ям та паролем Wi-Fi.
Завдяки застосунку MERCUSYS; ви можете легко налаштувати і керувати маршрутизатором; а WPA3 гарантує високий рівень безпеки та захист від небажаних вторгнень. Забезпечте безпеку своїм дітям зручними функціями контролю активності в Інтернеті: створіть комфортне та безпечне онлайн-середовище для всієї родини.
Модель оснащена чотирма незнімними антенами; що покращують проникнення сигналу крізь стіни; забезпечуючи надійне покриття завдяки технології Beamforming. Підтримка таких протоколів; як L2TP; PPTP; PPPoE; робить пристрій універсальним у використанні.
Гігабітні порти WAN і LAN дозволяють максимально використовувати швидкість вашого бездротового підключення; підключаючи ПК; Smart TV; ігрові консолі та NAS-пристрої. MG25BE є сумісним з EasyMesh; що забезпечує безшовне покриття у всьому будинку з єдиним ім'ям та паролем Wi-Fi.
Завдяки застосунку MERCUSYS; ви можете легко налаштувати і керувати маршрутизатором; а WPA3 гарантує високий рівень безпеки та захист від небажаних вторгнень. Забезпечте безпеку своїм дітям зручними функціями контролю активності в Інтернеті: створіть комфортне та безпечне онлайн-середовище для всієї родини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип антени | Зовнішня |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Вага | 750 г |
| Висота | 41.5 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MR25BE |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 117 мм |
| Захист інформації | WPA3-SAE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен (шт) | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Мoдель | MR25BE |
| Особливості | З віддаленим керуванням |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 3600 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| віддалене управління | MERCUSYS |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 982 ₴



