Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%8 днів
Шкарпетки з підігрівом 2E Race Plus Black L (2E-HSRCPL-BK)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 560735-01-Т2
5 341 ₴
3 739 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Шкарпетки з підігрівом 2E Race Plus
- Матеріал: 55% КулМакс; 25% еластан; 20% спандекс
- Температура нагріву: 40-65°C
- Час обігріву: 3;5-10 годин
- Зона обігріву: Передня частина стопи; пальці ніг; підошви ніг
- Контролер: одна кнопка; 3 рівня (високий; середній; низький) 3.5-4 годин
- Середній (Білий): 45-55°C – 5-6 годин
- Низький(Синій): 40-45°C – 8-10 годин
- Грілка : 7;4 В 4 Вт
- Акумуляторна батарея: 7;4 В; 2200 мАг
- Зарядний пристрій: 8;4 В 1.5 А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Шкарпетки |
| Тип тканини | Еластан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | 7.4 В/ 2200 мАч |
| Артикул | 2E-HSRCPL-BK |
| Час обігрівання | 3.5 год |
| Гарантія, міс | 12 |
| Зарядний пристрій | 8.4 В/ 1.5A |
| Зона обігрівання | подошвы ног |
| Мoдель | Race Plus Black L |
| Потужність нагрівального елемента | 7.4 В/ 4 Вт |
| Особливості | низкий) |
| Розмір взуття | 42 - 46 |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура нагрівання | 40°С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 739 ₴










