Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Рюкзак для ноутбука XO 17" CB02 black (CB02-17.black)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 894863-01-Т2
1 283 ₴
962 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
XO CBO2-17 - міцний і легкий рюкзак для ноутбука; який завдяки своєму форм-фактору відмінно підійде для повсякденного життя і подорожей.
Особливості:
- Місткий: Рюкзак з великим внутрішнім об'ємом легко вміщує 17" ноутбук; планшет; документи формату А4; спортивний одяг та інші повсякденні речі.
- Функціональний: Велике відділення під гаджети; 2 зовнішні кишені на блискавках; 2 бокові кишені та лямка для кріплення на валізу.
- Захист ноутбука: Щільні стінки; ударопоглинаючі вставки і надійна фіксація забезпечать цілісність твого девайса.
- Вбудований USB-вихід: Заряджай свої гаджети; не дістаючи повербанк з рюкзака.
- Комфортне носіння: М'яка спинка з дихаючим матеріалом та широкі лямки роблять цей рюкзак неймовірно зручним для повсякденного використання.
- Водонепроникний: Завдяки вологостійкому матеріалу підкладки речі в рюкзаку не постраждають від бризок.
- Якісні матеріали: Міцна тканина та надійна фурнітура гарантують довговічність виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 25 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CB02-17.black |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | 17" CB02 black |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Розміри загальні | 460 х 330 х 114 мм |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 17" |
| Спинка | м'яка |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 962 ₴






