Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Acer 19V, 2.37A, 45W (3.0x1.1) (PSA3875)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 322993-01-Т2
1 197 ₴
898 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Блок живлення ExtraDigital — це якісний і надійний адаптер змінного струму; який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь; де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу; що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PSA3875 |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна напруга | Дев'ятнадцять |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 45W (3.0x1.1) |
| Сумісність із моделями ноутбуків | ACER Aspire R5-471T ACER Aspire R5-571T ACER Aspire R7-371T ACER Aspire R7-372T ACER Aspire S5-371 ACER Aspire S5-371T ACER Aspire S7-392 ACER Aspire V3-331 ACER Aspire V3-371 ACER Aspire V3-372 ACER Aspire V3-372T ACER Aspire one Cloudbook 1-131 ACER Asp |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Сумісні парт-номери блоків живлення | AK.045AP.061 AK.045AP.075 A13-045N2A NT.L6SAA.005 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 898 ₴





