Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Dell 19.5V, 2.31A, 45W (4.5x3.0) (PSD3883)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 322997-01-Т2
1 680 ₴
1 260 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Блок живлення ExtraDigital — це якісний і надійний адаптер змінного струму; який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь; де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу; що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому.
Блок живлення ExtraDigital — це якісний і надійний адаптер змінного струму; який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь; де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу; що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PSD3883 |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19.5 У |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.31 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 45 W (4.5x3.0) |
| Сумісність із моделями ноутбуків | Dell Inspiron 15-3552 Notebook Dell Inspiron 14 3000 i3451-9980BLK Dell Inspiron 15 P51F Dell Inspiron 15 P55F |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Сумісні парт-номери блоків живлення | YTFJC DA45NM140 LA45NM140 HA45NM140 HK45NM140 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴




