-25%Мобільний телефон Nokia 105 DS 2023 Charcoal
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 674171-01-Т2
1 479 ₴
1 109 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Довіра має велике значення. Nokia 105 може похвалитися якістю збірки; якою так відомі телефони Nokia; що підтверджено ретельним тестуванням продукції. З акумулятором на 25% більшим; ніж у його попередника; Nokia 105 — це телефон; на який можна покластися щодня.
Якісна збірка
Витривалість підтверджена ретельним тестуванням продукції.
Бездротове FM-радіо
Прослуховуйте етер місцевих станцій через гарнітуру або без неї.
Акумулятор з тривалим зарядом
До 12-ти годин у режимі розмови або до 22-х днів у режимі очікування без підзарядки.
Простий у використанні
Інтуїтивно зрозумілий; завдяки великому дисплею та зручній клавіатурі.
Слухайте новини під час ранкової поїздки на роботу або вмикайте музику вдома. Бездротове FM-радіо працює як з гарнітурою; так і без неї.
Ще більший акумуляторNokia 105 має на 25% більший акумулятор; ніж попередня модель; що забезпечує до 22-х днів роботи в режимі очікування та до 12-ти годин у режимі розмови без підзарядки. Заряджати його можна за допомогою стандартного кабелю Micro USB.
Всі контакти — під рукоюЗавдяки об'єму пам'яті на 2000 контактів і 500 SMS-повідомлень; ніщо не завадить вам залишатися на зв'язку.
І веселий; і кориснийНіколи не знаєш; коли може знадобитися ліхтарик. На щастя; він вбудований у Nokia 105. А у вільний час можна відпочити і трохи пограти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nokia |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Мультимедіа | |
| Органайзер | Годинник |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 128x160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 105 DS 2023 Charcoal |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 1.77" |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 1000 mAh |
| Інтерфейси підключення | microUSB |
| Клас телефону | Кнопкові телефони |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Мoдель | 105 DS 2023 Charcoal |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| ОС | no OS |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 4 Mb |
| Об'єм вбудованої пам'яті (GB) | 4 Mb |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 115 х 49.4 х 14.4 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Mini |
- Ціна: 1 109 ₴

