Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Монітор Acer XV272UW2bmiiprx (UM.HX2EE.201)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 818499-01-Т2
15 633 ₴
11 725 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
27"; IPS; 2560 x 1440; 240 Гц; 16:9; 400 кд/м2; 1000:1; 44 Вт; 2 х HDMI; 1 х DisplayPort; 1 х 3.5мм Mini-Jack; поворот монітора (Swivel); поворотний екран (Pivot); регулювання нахилу; регулювання по висоті; 614 x 521 x 234 мм; VESA - 100x100 мм; немає; 5.98 кг; чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | UM.HX2EE.201 |
| Вага без упаковки | 5.98 кг |
| Час відгуку матриці | 1мс/0.5мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси підключення | 2 х HDMI |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Мoдель | XV272UW2bmiiprx |
| Обертання екрана (Swivel) | -180° ~ +180° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 44 Вт |
| Розміри без підставки | 614 x 368 x 68 мм |
| Розміри з підставкою | 614 x 521 x 234 мм |
| Дозвіл | 2560x1440 |
| Коригування нахилу | -5° ~ +20° |
| Коригування висоти, мм | 120 |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Також шукають | для фільмів |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Технології покращення зображення | ZeroFrame |
| Тип монітора | Геймерський |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 725 ₴







