Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Сканер Epson Perfection V39II (B11B268401)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 676955-01-Т2
7 164 ₴
5 373 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Витончений Epson Perfection V39 робить сканування; відновлення та обмін фотографіями легшими; ніж будь-коли. Завдяки оптичній роздільній здатності 4800 точок на дюйм 1 V39 забезпечує високоякісне сканування — швидко. Час на розігрів не потрібен. Від фотографій до документів; цей універсальний інструмент спрощує щоденне сканування. Крім того; скануйте безпосередньо в електронні листи та PDF-файли одним дотиком. Економте місце за допомогою вбудованої підставки для вертикального розміщення. Знімна кришка вміщує об’ємні предмети та книги. Він також містить програмне забезпечення для сканування великих роздруківок і документів; відновлення кольору вицвілих фотографій; видалення пилу та навіть перетворення документів у редагований текст
Витончений Epson Perfection V39 робить сканування; відновлення та обмін фотографіями легшими; ніж будь-коли. Завдяки оптичній роздільній здатності 4800 точок на дюйм 1 V39 забезпечує високоякісне сканування — швидко. Час на розігрів не потрібен. Від фотографій до документів; цей універсальний інструмент спрощує щоденне сканування. Крім того; скануйте безпосередньо в електронні листи та PDF-файли одним дотиком. Економте місце за допомогою вбудованої підставки для вертикального розміщення. Знімна кришка вміщує об’ємні предмети та книги. Він також містить програмне забезпечення для сканування великих роздруківок і документів; відновлення кольору вицвілих фотографій; видалення пилу та навіть перетворення документів у редагований текст
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 499 мм |
| Глибина | 246 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B11B268401 |
| Гарантія, міс | 12 |
| датчик зображення | CIS |
| Інтерфейс користувача | програмна клавіатура |
| Джерело живлення | 100-240 В |
| Джерело світла | світлодіодна (White LED) |
| Мoдель | Perfection V39II |
| Оптична роздільна здатність | 4800х4800 dpi |
| Підтримка ОС | Windows |
| Розмір області сканування | 216 x 297 мм |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 біт |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Сканування візиток | Да |
| Швидкість попереднього сканування | 10 сек |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | планшетний |
| Тип підключення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 373 ₴









