Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE19D0T-VFIT3F(C)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 654043-01-Т2
3 120 ₴
2 340 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Високоякісне зображення з роздільною здатністю 2 МП; 1920 × 1080. Варіофокальний об’єктив від 2;7 мм до 13;5 мм. ІЧ-відстань до 40 м для яскравого нічного зображення. Один порт для чотирьох сигналів (TVI/AHD/CVI/CVBS). Захист від води та пилу (IP67)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Аналогова |
| Загальні | |
| Вага | 682 г |
| Висота | 85 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DS-2CE19D0T-VFIT3F(C) |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 255 мм |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Динамічний діапазон | HLC |
| Додаткові функції | шумозаглушення 2D DNR |
| Клас захищеності | IP67 |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | DS-2CE19D0T-VFIT3F(C) |
| об'єктив | варіофокал (зум) |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 2 Мп |
| Розміщення | На вулиці |
| Дозвіл мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Стандарт відеосигналу | HD-TVI (Turbo HD) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підключення | Дротові |
| Тип підсвічування | інфрачервона |
| Кут огляду за вертикаллю | 52°-17° |
| Кут огляду по горизонталі | 100°-30° |
| Фокусна відстань | 2.7 - 13.5 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 13.5 мм |
| Фокусна відстань (мін) | 2.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴

