Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Накопичувач SSD USB 3.2 512GB Transcend (TS512GESD310P)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 755935-01-Т2
10 464 ₴
7 848 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Серія - ESD310; 512 GB; 3D NAND; portable; USB 3.2; USB 3.2 Type-C; Швидкість читання - 1050 Mb/s; Швидкість запису - 950 Mb/s; 71.3 x 20 x 7.8 мм; 11 г; рожевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | portable |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | TS512GESD310P |
| Габарити | 71.3 x 20 x 7.8 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 Type-C |
| Мoдель | USB 3.2 512GB |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Серія | ESD310 |
| Швидкість запису | 950 Mb/s |
| Швидкість читання | 1050 Mb/s |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Товщина | 7.8 мм |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 848 ₴



