Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Корпус 2E CALLEO (2E-GB700)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 378226-01-Т2
3 303 ₴
2 477 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Геймерські; Minitower; Micro - ATX; Mini - ITX; Слотів розширення - 4; Вентилятори - 4 х 120 мм; Додатково - Top 2x12 см; GPU - до 320 мм; CPU - 150 мм; PSU - н.д.; кулери з підсвічуванням; на передній панелі; на задній панелі; 4.1 кг; чорний
Геймерські; Minitower; Micro - ATX; Mini - ITX; Слотів розширення - 4; Вентилятори - 4 х 120 мм; Додатково - Top 2x12 см; GPU - до 320 мм; CPU - 150 мм; PSU - н.д.; кулери з підсвічуванням; на передній панелі; на задній панелі; 4.1 кг; чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Артикул | 2E-GB700 |
| Вага (кг) | 4.1 кг |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Гарантія, міс | 12 |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 150 мм |
| Максимальна довжина БЖ | н. д. |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12 см |
| Мoдель | CALLEO |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | на передній панелі |
| Особливості | З підсвіткою |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Розташування блоку живлення | нижня |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Прозоре |
| Типорозмір | Minitower |
| Встановлення довгих відеокарт | до 320 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 477 ₴







