Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Корпус 2E Credo Plus V510B (2E-V510B)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 930496-01-Т2
2 189 ₴
1 642 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Корпус серії 2E GAMING Credo Plus V510B акуратний і компактний; з металевою передньою панеллю; відмінно підійде для самостійного та промислового складання; завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і не складній конструкції.
Корпус серії 2E GAMING Credo Plus V510B акуратний і компактний; з металевою передньою панеллю; відмінно підійде для самостійного та промислового складання; завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і не складній конструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-V510B |
| Вага (кг) | 3.24 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Габарити (мм) | 330 х 413 х 185 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Клас корпусу | Мультимедійні |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 х 120 мм |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Мoдель | Credo Plus V510B |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Прозоре |
| Типорозмір | Miditower |
| Встановлення довгих відеокарт | 310 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 642 ₴








