Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Корпус 2E Credo V500W (2E-V500W)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 930493-01-Т2
1 723 ₴
1 292 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Корпус серії 2E Credo V500W акуратний і компактний; з класичною металевою передньою панеллю; відмінно підійде для самостійного та промислового складання; завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і не складній конструкції.
Корпус серії 2E Credo V500W акуратний і компактний; з класичною металевою передньою панеллю; відмінно підійде для самостійного та промислового складання; завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і не складній конструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-V500W |
| Вага (кг) | 3 |
| Габарити (мм) | 330 х 413 х 185 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Мoдель | Credo V500W |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Країна виробництва | Китай |
| Типорозмір | Miditower |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 292 ₴

