Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Монітор 2E R2723BV (2E-R2723BV-01.UA)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 742106-01-Т2
8 896 ₴
6 672 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
У світі; де межі реальності та віртуальності непомітно зливаються; монітор 2E GAMING R2723BV відкриває нові горизонти для геймерів та професіоналів. Модель зі співвідношенням сторін 16:9 має діагональ екрана 27 дюймів та оснащена вигнутою VA-матрицею 1500R. Вона вирізняється яскравістю 300 кд/м²; високою контрастністю 4 000:1; частотою оновлення 165 Гц і швидкість відгуку 6 мс. Завдяки роздільній здатності 1 920 х 1 080 забезпечено яскраве та чітке зображення з кутами огляду 178°/178°. Конструкцією передбачено можливість настінного встановлення (VESA 75 х 75) і вбудований блок живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Артикул | 2E-R2723BV-01.UA |
| Вага без упаковки | 4.7 кг |
| Час відгуку матриці | 6мс |
| Вбудовані колонки | 2 х 3 Вт |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси підключення | 2 х HDMI |
| Статична контрастність | 4000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | R2723BV |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 33 Вт |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Коригування нахилу | -5° ~ +15° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Геймерський |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 672 ₴

