Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Навушники Esperanza EH145K Black (EH145K)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 054489-01-Т2
305 ₴
229 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Esperanza EH145
Компанія Esperanza заснована в 1997 році; є польським виробником комп'ютерних аксесуарів в Європі. Товари виробника відповідають європейським стандартам якості; і при цьому доступні за ціною. Сьогодні Esperanza – один з найбільш впізнаваних брендів; що продаються далеко за межами Європи.
Esperanza In-Ear EH145 — високоякісні навушники в класичному дизайні з регулятором гучності. Легко регульоване наголов'я. М'які амбушюри з шумоподавляющего шкірозамінника.
Навушники сумісні з усіма популярними звуковими картами і аудіо пристроями. Насолоджуйтесь високою якістю звуку під час ігор; прослуховування музики та перегляду фільмів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Чутливість | 105 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустична тема | Закрите |
| Артикул | EH145K |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр випромінювача | 30 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 20 - 20000 Гц |
| Довжина шнура | 3 м |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Кількість PIN (контактів) | 3 |
| Кількість jack(ів) | 1 |
| Конструкція | накладні |
| Мoдель | EH145K Black |
| Наявність мікрофона | без мікрофона |
| Особливості | Регулятор гучності |
| Підключення | дротове |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | до 1000 грн |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴



