Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Пральний порошок Savex 2 in 1 Fresh 1.2 кг (3800024018299)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 662546-01-Т2
233 ₴
175 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Болгарська компанія; яка займається виробництвом в напрямках Food & Non food. У категорії Non food на ринку України представлена брендами Savex; Teo; Tet-a-tet; Semana.
Пральний порошок; вироблений в Європейському союзі. Ексклюзивна парфумована формула з подвійним капсулюванням; шляхом чого аромат свіжості зберігається набагато довше!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ficosota Syntez |
| Кількість циклів прання | 8 |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 1200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3800024018299 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Клас кошти | інший |
| Мoдель | 2 in 1 Fresh 1.2 кг |
| Призначення | Універсальний |
| Об'єм/Вага | 1.2 кг |
| Розміри упаковки | 120 x 240 x 285 мм |
| Склад | аромодобавки |
| Стан | Нове |
| Спосіб застосування | Згідно з описом на пакованні |
| Термін придатності | 24 мес. |
| Прання | автоматична |
| Країна виробництва | Болгарія |
| Тип білизни | для всіх типів білизни |
| Упаковка | щільний поліетиленовий пакунок |
| Колір білизни | для всіх типів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴

