Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE76U0T-ITMF (2.8)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 357628-01-Т2
3 000 ₴
2 250 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 6 днів
аналогова; купольні; дротові; 8 Мп (3840 x 2160); 8 Мп; 2.8 мм; інфрачервоне; Колір - білий
аналогова; купольні; дротові; 8 Мп (3840 x 2160); 8 Мп; 2.8 мм; інфрачервоне; Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Аналогова |
| Загальні | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 79 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 83 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DS-2CE76U0T-ITMF (2.8) |
| Вид | купольні |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 90 мм |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Динамічний діапазон | HLC |
| Додаткові функції | шумозаглушення 2D DNR |
| Клас захищеності | IP67 |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мікрофон | Немає |
| Мoдель | DS-2CE76U0T-ITMF (2.8) |
| об'єктив | фіксований |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 8 Мп |
| Дозвіл мегапіксельних камер | 8 Мп (3840 x 2160) |
| Стандарт відеосигналу | HD-TVI (Turbo HD) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підключення | Дротові |
| Тип підсвічування | інфрачервона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴

