Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 36W, 12V 3A (4.7*1.7) (AS36A4717)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 038421-01-Т2
677 ₴
508 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 6 днів
Блок живлення до ноутбука PowerPlant ASUS 220V; 12V 36W 3A (4.7*1.7) (AS36A4717) забезпечить не тільки швидку зарядку Вашого ноутбука; але і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси; що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з більшістю моделей ноутбуків ASUS; тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Перед підключенням переконайтеся в тому; чи поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою; використовуваною ноутбуком.
Блок живлення до ноутбука PowerPlant ASUS 220V; 12V 36W 3A (4.7*1.7) (AS36A4717) - якісний і надійний адаптер змінного струму; який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Він забезпечить працездатність Вашого портативного комп'ютера у будь-який момент; коли це буде необхідно. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити блок живлення в сумці для ноутбука або рюкзаку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AS36A4717 |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна напруга | Дванадцять |
| Вихідний струм (сила струму) | 3 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| захист | від перевантажень по струму |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 12V 3A (4.7*1.7) |
| Сумісність із моделями ноутбуків | S101 |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісні парт-номери блоків живлення | R33030 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.7 x 1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508 ₴


