Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HFW1800TLP-A (2.8)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 725622-01-Т2
4 080 ₴
3 060 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 6 днів
аналогова; корпусні (bullet); Дротова; 8 Мп (3840 x 2160); 1/2.7"; 2.8 мм; ІЧ
аналогова; корпусні (bullet); Дротова; 8 Мп (3840 x 2160); 1/2.7"; 2.8 мм; ІЧ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 80 м |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Аналогова |
| Загальні | |
| Вага | 280 г |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DH-HAC-HFW1800TLP-A (2.8) |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 199 мм |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамічний діапазон | HLC |
| Клас захищеності | IP67 |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мікрофон | Так |
| Мoдель | DH-HAC-HFW1800TLP-A (2.8) |
| об'єктив | фіксований |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 1/2.7″ |
| Дозвіл мегапіксельних камер | 8 Мп (3840 x 2160) |
| Стандарт | HD-CVI |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підключення | Провідна |
| Тип підсвічування | ИК |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 060 ₴

