Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Корпус 2E Dominator Pro G2302W (2E-G2302W)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 930499-01-Т2
5 085 ₴
3 814 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Корпус 2E GAMING Dominator Pro чорного (2E-G2302B) та білого (2E-G2302W) кольорів чудовий варіант для створення сучасної потужної ігрової або робочої станції з активною системою обдування компонентів. Корпус унікальний не тільки своєю продуманою конструкцією; але і тим; що оснащений двома передніми панелями (на вибір). Одна (базова) із загартованого склад та додакова панель – металева сітка. У комплекті три вбудованих 120мм ARGB вентилятори на передній панелі; плюс додатково один 120мм ARGB вентилятор на задній панелі. Модель відмінно підійде для самостійного та промислового складання завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і продуманій конструкції.
Корпус 2E GAMING Dominator Pro чорного (2E-G2302B) та білого (2E-G2302W) кольорів чудовий варіант для створення сучасної потужної ігрової або робочої станції з активною системою обдування компонентів. Корпус унікальний не тільки своєю продуманою конструкцією; але і тим; що оснащений двома передніми панелями (на вибір). Одна (базова) із загартованого склад та додакова панель – металева сітка. У комплекті три вбудованих 120мм ARGB вентилятори на передній панелі; плюс додатково один 120мм ARGB вентилятор на задній панелі. Модель відмінно підійде для самостійного та промислового складання завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і продуманій конструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-G2302W |
| Вага (кг) | 7.6 |
| Габарити (мм) | 485 х 456 х 230 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 185 мм |
| Мoдель | Dominator Pro G2302W |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX |
| Пиловий фільтр | Да |
| Країна виробництва | Китай |
| Типорозмір | Miditower |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 814 ₴

