Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Корпус Zalman Z10 Duo (Z10DUO)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 930487-01-Т2
7 977 ₴
5 983 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Корпус ZALMAN Z10 DUO для сучасної домашньої чи ігрової станції; сумісний із актуальними компонентами. У комплекті дві передні панелі – на вибір: у вигляді сітки та загартованого скла. Панель у вигляді сітки гарантує активне обдування компонентів і надійно захищена від попадання пилу спеціальним фільтром. Через прозору скляну панель добре видно світло вбудованих вентиляторів.
Корпус ZALMAN Z10 DUO для сучасної домашньої чи ігрової станції; сумісний із актуальними компонентами. У комплекті дві передні панелі – на вибір: у вигляді сітки та загартованого скла. Панель у вигляді сітки гарантує активне обдування компонентів і надійно захищена від попадання пилу спеціальним фільтром. Через прозору скляну панель добре видно світло вбудованих вентиляторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Z10DUO |
| Вага (кг) | 9 кг |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Габарити (мм) | 488 x 481 x 220 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Клас корпусу | Мультимедійні |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 140 мм |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 173 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 3x12 or 2х14 см |
| Мoдель | Z10 Duo |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Пиловий фільтр | Да |
| Розташування блоку живлення | нижня |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Прозоре |
| Типорозмір | Miditower |
| Встановлення довгих відеокарт | 395 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 983 ₴










