Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Корпус Zalman P40NAMUBLACK
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 967640-01-Т2
7 805 ₴
5 854 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Miditower; ATX; Micro - ATX; Mini - ITX; Слотів розширення - 7; CPU - 165 мм; PSU - 150 мм; 492 x 235 x 452 мм; 8.7; чорний
Miditower; ATX; Micro - ATX; Mini - ITX; Слотів розширення - 7; CPU - 165 мм; PSU - 150 мм; 492 x 235 x 452 мм; 8.7; чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P40NAMUBLACK |
| Вага (кг) | 8.7 |
| Габарити (мм) | 492 x 235 x 452 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 150 мм |
| Мoдель | P40NAMUBLACK |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Прозоре |
| Типорозмір | Miditower |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 854 ₴










