Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Акумулятор 21700 Li-Ion 5000mAh 3.6V 30A JHY (INR21700-50SE/INR21700-5000)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 753890-01-Т2
307 ₴
230 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Типорозмір - 21700; електрохімічна система - літій-іонна (Li-ion); Ємність - 5000mAh; Максимальний струм заряду - 6А; Максимальний струм розряду - 30А до 80°С; Кількість в упаковці - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Напруга | 3.6 В |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 21700 |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | INR21700-50SE/INR21700-5000 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Ємність | 5000mAh |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Максимальний струм заряду | 6А |
| Максимальний струм розряду | 30А до 80°С |
| Мoдель | 21700 Li-Ion 5000mAh 3.6V 30A |
| Виробник | JHY |
| Країна виробництва | Китай |
| Форма батареї | циліндрична |
| Електрохімічна система | літій-іонна (Li-ion) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴




