Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB Transcend (TS1TMTS825S)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 550022-01-Т2
13 592 ₴
10 194 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Твердотільний накопичувач Transcend SATA III 6 Гбіт/с M.2 825S відрізняється невеликим форм-фактором та високоякісною флеш-пам'яттю 3D NAND; що дозволяє миттєво оновити ваші ультрабуки та ноутбуки. Твердотільний накопичувач розроблений з використанням кількох технологій оптимізації вбудованого ПЗ; таких як кешування SLC та механізм LDPC ECC; які підвищують надійність зберігання та продовжують термін служби накопичувача. Велика різниця може бути досягнута за допомогою невеликого оновлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| TBW | 360 |
| Артикул | TS1TMTS825S |
| Габарити | 80 x 22 x 3.58 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Мoдель | M.2 2280 1TB |
| Напрацювання на відмову | 2 млн. годин |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | ігрові |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M. 2 2280 |
| Товщина | 3.58 мм |
| Форм-фактор | M. 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 194 ₴

