Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Акумулятор до ноутбука Lenovo V310-14ISK (L15S4A02) 14.4V 2600mAh PowerPlant (NB480869)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 352507-01-Т2
2 229 ₴
1 672 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Тип - Li-Ion; вид - ліцензійний; ємність - 2600mAh; кількість комірок - 4 cell; напруга - 14.4V
Тип - Li-Ion; вид - ліцензійний; ємність - 2600mAh; кількість комірок - 4 cell; напруга - 14.4V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NB480869 |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 2600mAh |
| Кількість осередків | 4 cell |
| Мoдель | Lenovo V310-14ISK (L15S4A02) 14.4V 2600mAh |
| Потужність | 37 Wh |
| Напруга | 14.4 V |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 672 ₴

