Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Блок живлення до ноутбуку Dell 90W USB-C AC Adapter with 1m. Power Cord - Euro (452-BDUJ)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 818556-01-Т2
4 256 ₴
3 192 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Вид - оригінальний; Сумісність з ноутбуками - Dell; тип роз'єму підключення до ноутбука - USB Type-C; джерело живлення - мережа 220 В; вихідна потужність - 90 Вт
Вид - оригінальний; Сумісність з ноутбуками - Dell; тип роз'єму підключення до ноутбука - USB Type-C; джерело живлення - мережа 220 В; вихідна потужність - 90 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 452-BDUJ |
| Вид | оригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 90W USB-C AC Adapter with 1m. Power Cord - Euro |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 192 ₴




