Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Підставка до ноутбука Vention Laptop X-type Stand Silver Aluminum Alloy (KDMI0)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 870810-01-Т2
1 117 ₴
838 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Підставка Vention Laptop X-type Stand Silver Aluminum Alloy призначена для планшетів і ноутбуків з діагоналлю до 17 дюймів. Вона має алюмінієву розтяжну конструкцію типу X; що забезпечує надійну підтримку та ефективне розсіювання тепла. Шість рівнів регулювання висоти (від 69 до 118 мм) дозволяють легко адаптувати підставку до різних умов.
Конструкція; яка складається; та мала вага — лише 183 грами — роблять підставку зручною для зберігання та транспортування.
Опори для ноутбука на підставці Vention Laptop X-type Stand Silver Aluminum Alloy надійно фіксують гаджет.
Силіконові накладки запобігають ковзанню ноутбука та його пошкодженню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.182 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KDMI0 |
| Висота столика в розкладеному вигляді | 115 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Матеріал | Алюміній |
| Метод охолоджування | пасивное |
| Мoдель | Laptop X-type Stand Silver Aluminum Alloy |
| Розмір | 240 х 156 х 64 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17" |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838 ₴










