Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Блок живлення до ноутбуку Gembird 40W (NPA-AC3)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 037973-01-Т2
1 153 ₴
865 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Блок живлення до ноутбуку GEMBIRD 40W (NPA-AC3) - дуже легкий і компактний пристрій; який підходить для широкого модельного ряду нетбуків потужністю до 40 Вт. Цей блок живлення з автоматичним визначенням; що подається на ноутбук працює від напруги електричної мережі. Більш того; пристрій оснащений захистом від перевантажень і короткого замикання.
Блок живлення до ноутбуку GEMBIRD 40W має 8 роз'ємів для найбільш популярних моделей ноутбуків. Він не вимагає настройки і установки - просто встановіть один із перехідників і включіть в мережу. USB-порт дозволяє заряджати КПК; мобільні телефони; MP3-плеєри і т. п. Купити блок живлення до ноутбуку GEMBIRD 40Wза нашою доступною ціною і Ви отримаєте багатофункціональний зарядний пристрій.
Блок живлення до ноутбуку GEMBIRD 40W (NPA-AC3) - дуже легкий і компактний пристрій; який підходить для широкого модельного ряду нетбуків потужністю до 40 Вт. Цей блок живлення з автоматичним визначенням; що подається на ноутбук працює від напруги електричної мережі. Більш того; пристрій оснащений захистом від перевантажень і короткого замикання.
Блок живлення до ноутбуку GEMBIRD 40W має 8 роз'ємів для найбільш популярних моделей ноутбуків. Він не вимагає настройки і установки - просто встановіть один із перехідників і включіть в мережу. USB-порт дозволяє заряджати КПК; мобільні телефони; MP3-плеєри і т. п. Купити блок живлення до ноутбуку GEMBIRD 40Wза нашою доступною ціною і Ви отримаєте багатофункціональний зарядний пристрій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NPA-AC3 |
| Вид | ліцензійний |
| Висота | 57 мм |
| Вихідна напруга | 9.5 - 20 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 19 мм |
| захист | захист від перенапруги |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 40W |
| Сумісність з ноутбуками | Sony |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 6.5 x 4.4 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 97 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴





