Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Корпус Zalman N7PLUSV2
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 967638-01-Т2
4 220 ₴
3 165 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Miditower; ATX; Micro - ATX; Mini - ITX; Слотів розширення - 7; CPU - 160 мм; PSU - 180 мм; 210 х 402 х 490 мм; 5.7; чорний
Miditower; ATX; Micro - ATX; Mini - ITX; Слотів розширення - 7; CPU - 160 мм; PSU - 180 мм; 210 х 402 х 490 мм; 5.7; чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | N7PLUSV2 |
| Вага (кг) | 5.7 |
| Габарити (мм) | 210 х 402 х 490 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 180 мм |
| Мoдель | N7PLUSV2 |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Країна виробництва | Китай |
| Типорозмір | Miditower |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 165 ₴










